Завершився перший етап цьогорічних розкопок на Пліснеську

plisnesk16 липня 2016 року завершився перший етап цьогорічних розкопок на Пліснеську. Силами двох археологічних експедицій (ЛНУ ім. І. Франка та нашого Заповідника) вдалося дослідити чималу площу (наразі – 142 кв.м). Роботи і надалі проводяться на території курганного могильника, другої лінії захисту високого плато Пліснеська, а також на теренах давньослов’янського культового центру в ур. «Оленин Парк».
Два тижні розкопок дали свій результат… проміжний та все ж результат. Короткі підсумки двотижневих польових досліджень керівництво експедиції та лаборанти трьох розкопів сьогодні представляли перед учасниками експедиції, зокрема перед першим заїздом студентів Львівського університету.

plisnesk3Опісля підбиття проміжних підсумків розкопок на Пліснеську для студентів університету було прочитано дві «польові» лекції: М. Филипчука «Пліснеський археологічний комплекс» та А. Филипчука «Походження слов’ян».
Висловлюємо щиру подяку усім учасникам експедиції, а особливо студентам та волонтерам, які своєю працею приклалися до вивчення й порятунку нашої історико-культурної спадщини.
Андрій Филипчук
Заступник директора з наукової роботи
Адміністрації Історико-культурного заповідника
«Давній Пліснеськ»

Залишити відповідь

Next Post

ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ з питань призначення та перерахунку пенсій в Золочівському районі

У п’ятницю, 22 липня 2016 року, з 09.00 до 13.00 години, начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій в Золочівському районі Золочівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Петрик Світлана Михайлівна проводитиме “Пряму телефонну гарячу лінію”. Телефон гарячої лінії: 4-23-68 Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області […]