Вивчення англійської мови за однією з передових програм світу доступне у Золочеві

Запрошуємо Вас та Ваших діток в Золочеві на навчання англійській мові! Ми отримали ексклюзивне право навчання англійській мові, разом з Canadian College of English Language!
Ця методика має необмежені можливості, програми. Вона являється на даний момент однією з передових програм, для учнів всього світу.
У процесі навчання, учні використовують різні онлайн ресурси, такі як: Google документи, Google сайти, YouTube, TED Talks, MSN News, Dictionary.com, Thesaurus.com, Wikipedia, Facebook, Twitter .
В нашій програмі навчання є 7 рівнів, від English 110 до English 145.
З початку навчального року, дітки віком від 6 років, мають можливість вивчати англійську мову з навчальною програмою SMRT, від Канадського коледжу (Canadian College of English Language).
Після проходження наших курсів учні отримують сертифікат міжнародного зразку. Дана методика схвалена грифом Міністерства освіти і науки України і рекомендована до вивчення у загальноосвітніх навчальних закладах.
Формуються різні вікові групи!
А також запрошуємо бажаючих вчителів до співпраці.
Тел.: 0986470090.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Комісія в облраді затвердила проєкт перспективного плану Золочівського району (відео)

31 січня 2020 року у Львівській обласній раді затвердили проєкт перспективного плану Золочівського району. “Щойно на засіданні комісії при обласній раді затвердили проєкт перспективного плану Золочівського району у форматі Золочівської міської ОТГ, Глинянської міської ОТГ та Поморянської селищної ОТГ“, – про це “Золочів.нет” повідомив депутат Золочівської райради Василь Ляшовський. “Сьогодні […]