Віталія Кличка радо вітали у Золочеві (відео)

13 вересня 2012 року мешканці Золочівщини радо вітали Чемпіона світу Віталія Кличка. На зустріч з українським боксером, політиком, громадським діячем, меценатом, ученим та Героєм України  прийшла велика кількість людей. Зустріч була надзвичайно емоційною та позитивною.
“Я дуже радий, що я та мій брат Володимир робимо все можливе для того, щоб у будь-якій країні та у будь-якому місті, незалежно від континенту,  піднімався український прапор, лунав український гімн. І робимо все можливе для того, щоб прапор і гімн були завжди переможними. Хочу подякувати вам за підтримку. ” – сказав чемпіон.

Окрім цього, виступаючи Віталій подякував всім, хто  у минулу суботу не спав та підтримував його  у бою проти Мануеля Чарра.


Як лідер партії УДАР,  Віталій Кличко говорив  про те, що підтримує  кандидата в депутати до Верховної ради України – Ларису Федорів.

Після виступу Віталій Кличко роздав багато автографів та відповів на питання журналістів.

Слід відмітити, що також 13 вересня 2012 року,  Віталій Кличко побував у Буську, у селі Нежухові (Стрийського району) та у Львові.

Читайте також: Віталій Кличко переміг Мануеля Чарру

Залишити відповідь

Next Post

Українські атлети встановили 60 рекордів на Паралімпіаді

 У Лондоні на Паралімпійських Іграх українські атлети встановили 60 рекордів: 12 рекордів світу, 32 рекорди Європи та 16 паралімпійських рекордів. Про це повідомив голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Спортсмени продемонстрували високі результати у багатьох видах спорту, а в дзюдо, академічному веслуванні, волейболі сидячи (жінки) та плаванні […]