Як Василь Шкляр побував у Золочеві (відео)

23 вересня 2012 року у районному Будинку «Просвіта» із золочів’янами зустрівся письменник, патріот своєї країни, незламний борець із холодноярським вогнем у серці,  лауреат Шевченківської премії  Василь Шкляр.

Письменник хоче бути рядовим санітаром української політики, тому й вирішив піти на вибори, хоча спочатку такої думки не було. Балотується по виборчому округу 123, до якого входить Золочівщина, Перемишлянщина, Миколаївщина, бо автор «Чорного Ворона» вважає, що саме на Галичині перемагає ідея, а не гроші.

«Навіть якщо у мене кидають каміння, мене – підвищують. Хочу тільки одного, щоб люди були впевнені у собі та своїх силах. Як говорить мій Чорний Ворон, що страшно подумати, що робить з людьми безнадія, зневіра. Тоді веселі раптом стають зажуреними, тоді балакучі стають мовчазними, сміливці – боягузами, непідкупні – продажними і, щонайгірше, вірні стають зрадниками. От що таке зневіра».
Нагадаємо, що саме роман «Чорний Ворон» Василя Шкляра став справжнім українським бестселером, а сам автор реанімував історичний роман. За цей роман Василеві Шкляру було присуджено премію імені Тараса Шевченка, від якої він відмовився. Для автора важливі не кошти чи визнання чиновників, а любов людей та читачів.
У цей день підтримати Василя Шкляра прибули Герой України, письменник Роман Іваничук, поетеси Ольга Кіс та Катерина Тихонова, Володимир Бандура, Роман Сколоздра із Миколаївщини.  Музичні композиції для усіх присутніх подарував заслужений артист України Тарас Компаніченко.
Василь Шкляр також погодився надати ексклюзивне інтерв’ю для інформаційного порталу «Золочів.нет» у якому розповів про те, яким бачить майбутнє України, чи буде продовження «Чорного Ворона», про екранізацію фільму та хто ж гратиме головну роль отамана у фільмі.

Мар’яна Сич

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся круглий стіл освітян на тему: „Якість шкільних підручників”

21 вересня у Львівській обласній раді за ініціативи постійної комісії з питань освіти і науки відбувся круглий стіл на тему: “Якість шкільних підручників”. Учасників круглого столу привітав перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій. В обговоренні теми щодо якісного змісту підручників взяли участь перший директор Українського центру оцінювання якості […]