В Навчальному центрі – новосілля (відео)

kazarmaЗдача в експлуатацію казарми покращеного типу в Навчальному центрі
17 січня в Навчальному центрі ВВ МВС України під час прийому курсантів перебував начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал – майор Сергій Кульчицький.
Метою візиту була участь у заходах з нагоди завершення будівництва та здавання в експлуатацію казарми покращеного типу для курсантів Навчального центру ВВ МВС України.
В ході урочистих заходів зі словами привітання до особового складу звернувся начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал – майор Сергій Кульчицький: «Сьогодні в Навчальному центрі приємний і знаковий день. Тому, що вперше Вашими силами і за підтримки командувача внутрішніх військ було відремонтовано казарменне приміщення таке, як воно має бути…Сьогоднішня подія це приклад того, що ми з Вами повинні робити щоденно для розбудови внутрішніх військ та нашої держави». Після цього під бурхливі оплески він вручив символічний ключ від казарми командиру 3 навчальної роти майору Сергію Карлащуку.
Під час офіційної частини заходу начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал – майор Сергій Кульчицький та начальникуправління розквартирування і капітального будівництва ГУВВ МВС України полковник ВолодимирВоскобойник урочисто перерізали червону стрічку.
Далі відбулось освячення жилих приміщень священнослужителями різних релігійних конфесій.
Учасники заходу здійснили огляд приміщень казарми покращеного типу, а на виході з казарми запустили повітряні кульки, як символічне прийняття об’єкту в експлуатацію.
Проектна місткість казарми покращеного типу розрахована на 60 ліжко – місць. Усі кімнати та місця спільного користування оздоблені у відповідності до найсучасніших вимог.


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Шемечко Марії Миколаївни

19 січня своє День народження святкує Шемечко Марія Миколаївна. В цей день найщиріші слова вітання їй надсилають Дочка Ольга, зять Василь та внуки Мар’яна, Василь і Сергій! Бабусю приємно вітати, Адже вона з любов’ю приймає Усіх дітей і всіх своїх внучат, Нікого вона не забуває. Бабуся, ти краще за всіх! […]