У Золочеві з’явилася жива алея пам’яті «Небесної сотні» (відео)

aleja28 березня 2014 року, перед адмінбудинком Золочівської районної ради з’явилася жива алея пам’яті «Небесної сотні».
Саджанці лип, дубів, які символізують мужність Героїв Майдану висадили студенти Золочівського коледжу, професійного ліцею, працівники адмінбудинку, депутати районної ради, громадські діячі, активісти, працівники ДП «Золочівський лісгосп», які забезпечили саджанцями дерев.
«Завдяки звитязі Героїв Небесної сотні – як зовсім молодих юнаків, так і сивочолих чоловіків, людей з усієї України – від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі, ми позбулися злочинного режиму. Алея висаджених дерев завжди нагадуватиме державним службовцям загиблих Героїв, які поклали своє життя за майбутнє України, за майбутнє наших дітей і нас з вами», – сказав голова районної ради Володимир Недзельський, який ініціював цей захід.


Залишити відповідь

Next Post

Потік машин із Криму виріс втричі

Херсонська область заявляє про збільшення втричі потоку автомобілів з Криму на материкову частину України. Про це повідомив журналістам 27 березня голова Херсонської ОДА Юрій Одарченко, передають “Українські новини“. За його словами, за добу з півострова виїжджає від 6 до 7 тисяч автомобілів. Раніше виїжджало близько 2 тисяч. Одарченко додав, що […]