У Золочеві презентували альбом «Володар кам’яного персня. Борис Возницький» (відео)

knuga10 лютого у Європейському залі Золочівського замку відбулася презентація альбому «Володар кам’яного персня. Борис Возницький» , виданого у співавторстві Романом Лубківським та Василем Пилип’юком.

У  книзі використано фрагменти інтерв’ю, уривки з досліджень Бориса Возницького, а також власні записи і роздуми Бориса Григоровича, які взяли з його щоденника. Книга побачила світ у видавництві «Світло й тінь».

Як розповідали автори задум альбому виник давно, ще за життя Бориса Возницького та проект почав реалізуватись ще близько 10 років тому.

Під чарівну мелодію  у виконанні ансамблю “Три настрої” (кер. Ірина Смерека) усі присутні мали можливість замислитися про вагомий внесок Героя України Бориса Григоровича Возницького.

Читайте також:

У Золочівському замку відбулася презентація картини Альтомонте (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Змінять правила дорожнього руху

11 лютого, на закритому засіданні Кабінету міністрів була прийнята нова редакція правил дорожнього руху (ПДР). Документ набирає чинності 15 квітня і передбачає багато нововведень. Наприклад, вводяться такі поняття, як «газон» («ділянка однорідної території з дерновим покриттям, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерностворюючих трав») і «маневрування» (“початок руху, перестроювання транспортного засобу […]