У Радивилові відкрили меморіальну дошку полеглому герою Ігорю Черняку

chernjakУ Радивилівському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа №1 – гімназія» відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки на честь Ігоря Черняка (1980 – 2014), героя України, який загинув у зоні антитерористичної операції на сході країни. У 1991 – 1992 роках Ігор навчався в цій школі, але сімейні обставини склалися так, що закінчував Золочівську школу №2 на Львівщині. За тим здобув вищу освіту. Інформує Радивилів.info.

Вишикувалася урочиста лінійка учнів. На важливу церемонію прибули священики радивилівської церкви Олександра Невського, міський голова Радивилова Микола Карапетян, народний депутат України Олександр Дехтярчук зі своїми помічниками, мати Ігоря Черняка – Людмила, яка живе в Радивилові.

Прозвучав Державний гімн України, який співали всі присутні.

Виступили директор школи-гімназії Алла Фаєвська, Олександр Дехтярчук, настоятель церкви святого Олександра Невського отець В’ячеслав Демчук.

Учні читали вірші про подвиг українських воїнів, які захищають незалежність України від інтервентів, розповідали про Ігоря Черняка. Він був активним учасником революційних подій на Майдані у Києві. Коли розпочалася агресія Росії на схід України, вступив добровольцем у батальйон «Донбас», ніс службу як стрілець-санітар. Загинув 18 липня 2014 року в бою за місто Попасна. Похований на кладовищі в Радивилові. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Ігор Черняк посмертно був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Меморіальну дошку відкрили Олександр Дехтярчук і Людмила Черняк. Відбулося освячення пам’ятної таблиці. Школярі і гімназисти поставили біля неї свічки пам’яті та поклали квіти.
Фоторепортаж Володимира Ящука
Джерело: Радивилів.info.


Залишити відповідь

Next Post

Генштаб назвав частини російської армії, які перебувають на сході України

17 квітня 2015 року – Начальник Генштабу ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко спростував учорашню заяву президента РФ Володимира Путіна щодо відсутності регулярних російських військ у Донецькій і Луганській областях. Про це повідомляє Український кризовий медіа-центр. “Ми маємо перелік усіх російських військових частин, що зараз перебувають в Україні, їх місця дислокації, кількість […]