У навчальному центрі присягнули на вірність українському народові

Днями у Навчальному центрі  військовослужбовці строкової служби весняного призову урочисто присягнули на вірність українському народові.

Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко привітав військовослужбовців зі знаменною подією в їхньому житті та закликав із честю й гідністю нести високе звання військового правоохоронця.

За церемонією спостерігали батьки солдатів, друзі та гості. Серед присутніх гостей були представники органів місцевого самоврядування, ветеран військової частини майор у відставці  Василь  Артем, представниці «Союзу українок» — Іванна Васильків та Галина Гуменюк.

Для благословення були запрошенні священнослужителі різних конфесій.

Після церемонії прийняття Військової присяги військовий оркестр продемонстрував святкове дефіле, після чого підрозділи військової частини пройшли урочистим маршем.

Наприкінці офіційної церемонії відбулась зустріч керівного складу Навчального центру з батьками, під час якої  були обговоренні всі проблемні питання.

Старший лейтенант Дмитро Жмовка,

фото автора:

Читайте також:

Урок справжніх чоловіків

Навчальний центр відвідав перший заступник начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ МВС України

 Навчальний центр відзначив 20-річчя з Дня створення внутрішніх військ МВС України

Залишити відповідь

Next Post

СЛЬОЗИ ЯНГОЛА

Десь там далеко у піднебессі повільно пропливала хмаринка. На хмарці, підібравши крила, сиділо маленьке Янголятко, а з його очей скапували кришталеві сльози, які миттю перетворювались у краплини дощу і стікали по шибці вікна. Янголятко плакало зовсім так, як його підопічний Андрійко, коли його скривдять. Сьогодні, як ніколи, Янголятко почувалось ображеним. […]
Золочів.нет