У Глинянах завершено проект із запровадження енергозберігаючих технологій (відео)

glunjanu4 травня 2014 року у місті Глиняни відбулося Еко-свято, приурочене закінченню проекту запровадження енергозберігаючих технологій у Глинянській районній лікарні. Цей захід організували БО «Фонд розвитку Глинян», Глинянська міська рада.

В заходах взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук, голова районної ради Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської РДА Михайло Бучковський.
В рамках проведення заходу відкрито пам’ятну табличку про цю подію на відновленому фасаді будинку Глинянської районної лікарні, а також висаджено липовий гай у місті Глиняни.
Учасників та гостей свята вітали місцеві самодіяльні колективи.
З нагоди такого важливого дійства у Глиняни прибула солістка Львівської філармонії, Лілія Коструба, яка радувала присутніх чудовим співом.
Усіх охочих частували смачним козацьким кулішем.


Залишити відповідь

Next Post

У ВЧ 3007 вчили надавати першу допомогу фахівці Центру медицини катастроф (відео)

На базі військової частини 3007 в місті Золочеві провели навчання медпрацівників як штатних, так і позаштатних щодо надання допомоги потерпілим під час аварій, катастроф, поранень, падіння з висоти, термічних та хімічних опіків. “Одним із завдань в нас є навчання медиків і людей, які не мають медичної освіти, наданню до медичної […]