Вам потрібна реклама?! Звертайтеся у "Квест".

“Тиждень творчості” та “Тиждень початкових класів” у Золочівській ЗОШ №1

листопада 16, 2012 Немає коментарів

Тиждень творчостіЗа ініціативою шкільного європейського клубу “Ключ у Європу” (опікун Худзей Л.І.) та чергового класу (8-Б) та їх класного керівника (Папа Г.М.) у Золочівській школі №1  проводились тижні : “Тиждень  творчості”, і “Тиждень початкових класів”.

Тому у школі проводились такі заходи: концерт “Пісня мого народу” (музичний керівник – Вецал Н.Б.) , “Таланти нашої школи”, за участі Стельмах Д. (6-А), Біловус М. ( 7-Б), Романів В. (6-А), Скишляк В. (6-В) , Цибух Р. (6-В). Організатор концерту Зарічна Н.В.

У вівторок, 13 листопада, у школі пройшли майстер класи для учнів 5-7 класів “Малюємо разом” (організатор Грішина А.І.). Бажаючі мали можливість бути пасажирами трамваю. Учні мали нагоду виготовити ляльку-мотанку під керівництвом опікуна клубу Худзей Любові Іванівни та учениці 8-Б класу Булки Ірини.  А також присутні могли долучитися до виготовлення дерева “Мрія школи” під керівництвом учителів початкових класів Ковалик О.М. та Ковбаси І.В.

У школі організовано виставку святкових листівок, конкурс малюнків “Моя школа – найкраща”.
Учні 10-А класу підготували та провели вечір ” Осінній Бал” на якому було проведено конкурс “Міс осінь”. Переможницею якого стала Петльована О.
Крім цього у школі було організовано ігри “Квест”. Для учнів 6-7 класів “Історія школи”, у якому перемогла команда “Смайлик” (6-в) та для учнів 3-4 класів ” Веселі цікавинки.

У п’ятницю учні 10 класів проводили уроки у 6 класах.

Тижні пройшли на надзвичайно високому рівні. Учні та вчителі залишилися задоволеними та одержали масу позитивних емоцій.
Побільше б таких тижнів!!!
Надія Рогальська
Президент школи

Поділіться у соціальних мережах:

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

 

Дописи читачів
Коментарі читачів (0)

Ви повинні бути зареєстровані для того,щоб залишати коментарі

СКІФ
Tweets
Login
РУБРИКИ
Реклама