Турнір з настільного тенісу у Поморянській школі

Напередодні Дня Святого Миколая у нашій школі під керівництвом учителя фізичної культури Іванова Сергія Володимировича пройшов турнір з настільного тенісу.

Слід відзначити, що у Поморянській школі вже давно культивують і розвивають цей чудовий і доступний вид спорту. Кожного навчального року ми проводимо першість школи і завжди претендуємо на найвищі місця у районній шкільній спартакіаді.

Цьогорічний турнір вийшов надзвичайно масовим, бажаючих позмагатися виявилось 105 чоловік у двох вікових групах: молодшій – учні 5 і 6 класів та старшій – учні 7 – 11 класів. Тому змагання було проведено у два етапи: відбірковий – серед учнів окремих класів, а вже у саму фінальну частину пройшло 37 учасників.

У старшій віковій групі місця розподілись таким чином: серед дівчат третє місце посіла Пуківська Олеся, друге –Лісова Ольга, а перше – Назар Анна. Серед хлопців трійка призерів виглядає так: ІІІ місце – Кучкуда Мар’ян, ІІ місце – Жуковський Ярослав, І місце – Пуківський Назар.

Змагання у молодшій віковій групі пройшли не менш цікаво і емоційно. Серед хлопців не було рівних Кучкуді Максимові, який виборов перше місце, на другому Козлюк Роман, а Мурин Владислав став «бронзовим» призером. Серед дівчат перемогу святкувала Талащук Людмила, на другому місці Гураль Марія та Горшинська Юлія на третьому. Переможці та призери нагороджені дипломами і грамотами від дирекції школи та призами від селищного голови Баса Володимира Євгеновича.