Терористи підбили літак у Луганську. На борту було щонайменше 49 осіб

kam У ніч із 13 на 14 червня терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який заходив на посадку в аеропорту Луганськ. Пише Українська правда.

Як повідомляє Міністерство оборони, літак перевозив особовий склад для ротації, окрім військовослужбовців на борту були техніка, спорядження та продовольство.

Літак був уражений вистрілами вогнем із зенітної установки та крупнокаліберного кулемета.

Керівництво Міноборони, Генерального штабу ЗСУ та командування Повітряних сил ЗСУ “висловлює щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців у зв’язку із трагічною непоправимою втратою”.

Кількість загиблих у повідомленні не уточнюють.

CNN із посиланням на джерело повідомляє, що щонайменше 49 осіб було на борту збитого літака, але поки не відомо точно, чи хтось вижив, чи всі загинули.

Момент вибуху літака зафіксували камери спостереження, повідомляє група “Інформаційний спротив”.Як стало відомо пізніше, за оперативними даними групи “Інформаційний Опір”, на позиції терористів поблизу Луганського аеропорту, з якої імовірно був вражений Іл-76 сил АТО, були знайдені три пускові труби 9П39-1 від ПЗРК 9К38 “Игла”.

Два ПЗРК “Игла” використані, один – технічно несправний (ракета 9М39 залишилася в трубі).

Також на місці засідки терористів знайдені порожні банки з-під консервів, випущених ЗАТ “Орелпродукт”, г.Мценск (Росія).
Джерело: Українська правда.


Залишити відповідь

Next Post

У збитому терористами літаку загинули 49 осіб. Прокуратура розслідує теракт

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом збиття терористами військово-транспортного літака у Луганську. Про це йдеться у повідомленні прокуратури Південного регіону України  з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Пише Українська правда. “Близько 1:10 14 червня під час заходу на посадку в аеропорту  Луганська пострілом з зенітного ракетного комплексу було […]