19 жовтня – граничний термін сплати єдиного внеску за себе приватними підприємцями – спрощенцями

Платники єдиного внеску, зазначені у п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями, ФОП – платники єдиного податку зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), нарахований

ДЕТАЛЬНІШЕ

Чи припиняється подання податкової декларації з рентної плати, у разі закінчення терміну дозволу, на підставі якого здійснюється видобування корисних копалин ?

Податкові декларації з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин подаються її платником починаючи з календарного кварталу, що настає за кварталом, у якому такий платник отримав або переоформив спеціальний дозвіл (п. 252.23 ст. 252 ПКУ). Водночас п. 49.2 ст. 49 ПКУ передбачено, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений

ДЕТАЛЬНІШЕ

Оновлений порядок здійснення адміністративного арешту майна платників податків

Буська ОДПІ повідомляє, з 15 вересня набрав чинності наказ Мінфіну України від 14.07.2017 N632, яким затверджено Порядок застосування адміністративного арешту майна платника податків. Адміністративний арешт майна платника податків є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків, визначених законом. Арешт майна може бути повним або умовним та полягає у забороні платнику податків

ДЕТАЛЬНІШЕ