Напиши лист до святого Миколая

Любі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа. В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть старших допомогти вам написати цього листа.

Автори найцікавіших та найщиріших листів отримають подарунки до дня святого Миколая, від інформаційного порталу “Золочів.нет” !

Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим…

У листі обов’язково вкажіть свої контакти, щоб Миколай знав куди принести подаруночки.

Скринька святого Миколая:  s.mukolaj@ukr.net.
Щоб запросити св. Миколая додому тел.:  067 10 88 705.
Залишити відповідь

Next Post

Для сплати митних платежів запровадять єдиний авансовий рахунок ДФС

Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС для сплати підприємствами митних платежів. Відомство пояснює, що митні платежі, які підлягають сплаті при митному оформленні, мають бути перераховані на рахунок митниці до моменту подання митної декларації. Наразі, кожна митниця має власний казначейський рахунок. Митний кодекс дозволяє підприємствам проводити митне оформлення у […]