Похорон геніального актора – Богдана Ступки (відео)

Церемонія прощання з Богданом Ступкою, яка розпочалася сьогодні о 10 ранку в київському Національному академічному театрі імені Івана Франка, була подовжена на годину. Так відбулося, бо не усі охочі встигали провести актора в останню путь. До театру прийшли кілька тисяч шанувальників, щоб потрапити до театру та віддати шану акторові люди стояли в черзі по кілька годин. 
Похорони актора розпочалися о 15.00 на Байковому кладовищі.

Попрощатися з Богданом Ступкою приїжджали Президент України Віктор Янукович, віце-прем’єри Сергій Тігіпко та Борис Колесніков, Міністр культури Михайло Кулиняк, Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, радник Президента Ганна Герман,  а також Віктор Ющенко й Леонід Кучма.

Геніального  українського актора Богдана Ступку поховали на Байковому кладовищі, між могилами футболіста і тренера Валерія Лобановського і кардіолога Миколи Амосова.

Нагадаємо, що актор помер 22 липня 2012 року, вранці на 71-му році життя після тривалої хвороби в столичній клініці «Феофанія», де він провів останні чотири місяці.

За матеріалами: Радіо Свобода

Читайте також:

Помер видатний актор Богдан Ступка

Залишити відповідь

Next Post

У центрі Золочева сталась ДТП

24 липня 2012 року, близько  18.00 год., в місті Золочеві,  біля  будинку побуту трапилася ДТП.  Пригода трапилась в наслідок зіткнення аж трьох автомобілів. Причиною аварії стало недотримання безпечної відстані. На щастя обійшлось без травм та жертв.    Поділіться цим у соцмережах: