Після Лувру Пінзеля виставлять у Львівській картинній галереї

pinzelСкульптури Іоана Пінзеля після експозиції у Луврі виставлять для огляду у Львівській національній картинній галереї на вул. Стефаника,3. Про це розповіла генеральний директор Львівської національній картинної галереї Лариса Разінкова-Возницька у коментарі для ZAXID.NET.

Виставка тривала до 25 лютого. Скульптури ще не привезли до Львова. Як зазначила Лариса Разінкова-Возницька, зараз відбувається процес упакування. «Важко сказати, коли саме, адже це дорога і немає остаточної дати, коли скульптури повинні привезти», – додала генеральний директор галереї.

Також вона розповіла, що казначейство проплатило гроші працівникам галереї, за які вони їздили до Парижа.

Нагадаємо, восьмеро львівських музейників за власні кошти їздили до Франції на виставку скульптур Іоана Пінзеля, адже повинні були супроводжувати твори мистецтва.

Додамо, кошти на ремонт даху костелу Кларисок у Львові, де розміщено експозицію Музею Пінзеля, буде закладено в бюджеті розвитку міста на 2013 рік.

Костел Кларисок, в якому розташований Музей Пінзеля, перебуває у комунальній власності. Попри те, начальник управління охорони історичної спадщини Львівської ОДА Валерій Потюк 4 грудня 2012 року заявив, що костел треба передати державі. Натомість заступник мера Львова з гуманітарних питань Василь Косів назвав цю заяву недолугою спробою пояснити відсутність фінансування з держбюджету на збереження пам’яток у Львові.

Читайте також:

У Золочеві презентували альбом «Володар кам’яного персня. Борис Возницький» (відео)

Залишити відповідь

Next Post

СТАРІСТЬ

Люди не люблять дивитися на старість, співіснувати з нею, вітатися, дослухатися її порад і дотримуватися її неписаних законів. Особливо, молоді люди. Вони вважають себе вищими за неї, за ту дивну пані з порепаним від зморшок лицем, від якої тхне корвалолом і чимось таким, що притаманне лише їй. Учора мене розчулило […]