«Піккардійська терція» святкує своє 20-річчя

24 вересня 1992 року цей акапельний колектив уперше виступив на великій сцені. Тоді майже усім учасникам колективу було по 17-18 років, а об’єднало їх любов до музики та музичне училище, де навчались на той час учасники колективу . Рівно через два десятиліття від цього дня «піккардійці» вийдуть на сцену Львівської опери зі своєю ювілейною програмою «20 років на сцені «Піккардійська терція» святкує з друзями». Святкові концерти відбудуть і в Києві та Вінниці. Про те, що колективу уже двадцятка не віриться не тільки їхнім шанувальникам, але й самим хлопцям.
Двогодинна концертна програма, перші концепції якої виникли 2 роки тому, складатиметься із трьох частин: виконання популярних пісень від «піккардійців», пісні, які написані 2011-2012 роках та увійдуть до складу нового альбом і хіти у виконанні інших музикантів. Підспівуватимуть гуртові у ювілейний вечір Віктор Бронюк з гурту «ТІК», Олег Собчук з групи «Скай», соліст «От вінта» Юрій Журавель, Павло Гудімов, Павло Табаков, Марія Бурмака, Фоззі і Фагот з «ТМНК», Тарас Чубай, Руслана, Лілія Ваврін, гурт «Орфей», Олег Лихач, які на один вечір стануть сьомим учасником «Піккардійської терції».
«На ювілейних концертах ми зможемо показати всю історію, викладену у піснях, всіх друзів, з якими ми «дихаємо» одним музичним повітрям. Цікавинок буде багато. З Олегом Собчуком ми заспіваємо лемківську пісню, яку ні ми, ні він раніше не виконували. Віктор Бронюк заспіває «Старенький трамвай». З Русланою ми виконаємо пісню «Дикі гуси», з якої своє музичне життя розпочала співачка. А Ліля Ваврін заспіває «Талісман»», – заявив Володимир Якимець.
До свого 20-річчя «Терція» підготувала меломанам й інші подарунки – випустила одразу три альбоми. Перший – mp3-збірка усіх десяти альбомів секстету, включаючи три перші, які на сьогодні є раритетами, оскільки усередині 1990-х виходили на аудіокасетах. Другий альбом, що вийшов до ювілею, – альбом-триб’ют: відомі українські артисти у власній манері переспівали пісні з репертуару «піккардійців». А третій новий альбом від «Піккардійської терції» – ексклюзивна, подарункова, подвійна вінілова платівка «20 пісень за 20 років». Вона вийшла обмеженим накладом і об’єднала 20 улюблених пісень самих учасників акапельного гурту.
«Ми намагались завжди бути цікавими та несподіваними. Нові пісні – черговий доказ того, що на 20-ти роках ми не ставимо крапку, а навпаки йдемо далі, маємо силу творити», – розповів Володимир Якимець. Тому на своє 50-ти річчя «піккардійці» обіцяють, що здивують глядачів не тільки цікавими піснями, новими стилями музику, які ще не осягнули за 20 років, а й, можливо, танцювальними композиціями.
Цілей та планів, які поставили перед собою учасники формації «Піккардійська терція», – багато. Є митці, які розповідають історії, а є ті, які творять світ. «Піккардійська терція» – це колектив, який за цих двадцять років створив свій світ, повів глядачів у чарівне музичне мистецтво різних жанрів. Про це засвідчують переповнені зали під час концертів. То ж, хлопці, «браво вам»!
Ярослав Ткач

Читайте також:

Фестиваль української оркестрової пісні. Інтерв’ю з співачкою Русланою

Павло Табаков співав для золочів’ян (відео)

Залишити відповідь

Next Post

Поморянський замок не підлягає реставрації

Поморянський замок не підлягає реставрації. Стіни втратили свою несучу здатність — повідомив у коментарі lviv.expres.ua Валерій Потюк, начальник управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації. “Поморянський замок – один з найскладніших об’єктів у питанні збереження. Він перебуває у стані, так би мовити, неповернення, – говорить Валерій Потюк. – Стан замку є […]