Оксана Забужко не задоволена організацією Форуму видавців

На 19 Міжнародний Форум видавців прибула українська письменниця, літературознавець, публіцист Оксана Забужко, котра представляє нову збірку есеїстки «З мапи книг і людей», яку видала минулого тижня. Також на полицях видавців можна зустріти і попередні твори Оксани Забужко, зокрема книжку «Музей покинутих секретів». Цієї осені, окрім уже німецького перекладу твору, книга починає свій рух перекладами польською, російською та англійською мовами. Форум видавців для письменниці – це добрий привід поговорити про історію з українськими та іноземними письменниками.
Нова книга «З мапи книг і людей» – про книги і людей, про людину в культурі, життя в культурі, зв’язок між культурою і літературою. Це есеї, які писались з 2000 року по 2012, дата останнього. У книзі є свій внутрішній сюжет, своя логіка. Читати їх можна, як кожен окремо, так і в цілому, створюючи власну мапу. Серед основних героїв есеїв Оксани Забужко – Віні Пух, Соломія Павличко та інші. Сама книжка, за словами Оксани Забужко, дещо являє собою складну цілісність, про яку написано в передмові. А презентувати книжку «З мапи книг і людей» публіцистка буде у рамках Форуму видавців на своїй авторські зустрічі.
Розповіла нам і Оксана Забужко про свої важення від цьогорічного форуму. «Письменник – це корова, якого ведуть на ярмарок. Корова очікує, що все буде добре організоване стійло, так і письменники очікують хорошої організації. В мене перший прокол почався ще до мого приїзду. Вчора я була в Києві і тільки пакувала речі, до мене дзвонять мої прихильники, які уже чекали на автограф-сесію у Львові, а я про це навіть не знала. Це було розчарування для читачів, так і мене підвели, оскільки образа буде не на організаторів, а на автора. Не знаю з якою метою це було зроблено, але сподіваюсь, що надалі усе буде без накладок.»
Ярослав Ткач, Мар’яна Сич
Фото: Meлissa Жаботинська

Читайте також:

Нова книга «Слугині Світла» від Ольги Кіс

Названо найкращі книжки Форуму видавців

Залишити відповідь

Next Post

«Бронебійна» публіцистика» від газети «День»

Бібліотека газети «День» поповнилась 15-ма новими книжками, які презентували під час 19 Міжнародного Форуму видавців 14 вересня у Палаці Потоцьких. Така грізна назва для книжок зовсім не випадкова, оскільки ці 15 книжок кидають виклик непорозумінню, інертності та незнанню. Це маленькі за форматом книжки, але глибинні за змістом, що особливо привертає […]