Окремий ремонтно-відновлювальний полк запрошує на військову службу за контрактом (відео)

tankovaОкремий ремонтно-відновлювальний полк запрошує на військову службу за контрактом громадян призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.
Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:
• стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками профвідбору;
• фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;
• загальноосвітній рівень;
• мотивація до військової служби;
• рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.
Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом
1. Отримання житла за рахунок держави.
2. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
3. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення.
4. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.
5. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами.
6. Безоплатна медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
7. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України.
8. Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 6000 до 8000 грн.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЬ: у ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ В3948 за АДРЕСОЮ: м. Золочів, вул. Січових Стрільців,36. Контактний тел.: 097 801 44 24

Залишити відповідь

Next Post

В єдності сила народу

День соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві. Уже за доброю традицією, 22 січня 2016 року у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 з ініціативи учнівського самоврядування відбувся флешмоб «В єдності сила народу». Дирекція, учителі та […]