Обдаровані діти Золочівщини

Обдаровані діти – інтелектуальна еліта, гордість і честь України, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді.
Уже дванадцятий рік поспіль проводиться свято “Обдарованість року” , на яке запрошуються учні, які мають найбільшу кількість перемог в олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях.
Привітав учасників свята та їх батьків начальник відділу освіти Золочівської райдержадміністрації Бартошик Володимир Зіновійович, який наголосив про те, що перемоги для більшості з обдарованих дітей стануть стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зростання, нагородив їх сертифікатами “Талант року” , цінними подарунками, а їх батьків – подяками.
Юні таланти, учні Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, під керівництвом учителів музики Зарічної Надії Василівни та Зарічного Богдана Михайловича дарували слухачам чудові пісні, хореографічні композиції.


У 2016-2017 н. р. нагородженими були 22 учні, які зайняли три і більше призових місць в олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях:
Сенчук Дарія – учениця 8 класу Золочівського НВК здобула у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови – ІІ , хімії – ІІ, фізики – ІІІ місце;
Чепелюк Богдан – учень 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики – ІІ, фізики – ІІ, хімії – ІІІ, математики – ІІІ місце, у обласному етапі – з математики – ІІІ місце;
Демид Вікторія – учениця 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови – І, географії – І, трудового навчання – ІІ, хімії – ІІІ місце;
Ірза Діана – учениця 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання – І, географії – ІІ, біології – ІІІ місце, у обласному етапі з трудового навчання – ІІ місце;
Беспалько Єлизавета – учениця 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови – ІІ, географії – ІІІ, української мови – ІІІ місце;
Трач Ольга – учениця 9 класу Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства – ІІ, хімії – ІІ, біології – ІІІ місце;
Шевелюк Віталій – учень 9 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з біології – І, історії – І, правознавства – ІІІ місце;
Соляр Ірина – учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – І , християнської етики – І, біології – ІІ, української мови – ІІІ, історії – ІІІ місце, у обласному етапі – з християнської етики – І, біології – ІІІ місце;
Кучурка Оксана – учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 -у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії – І, біології – І, географії – ІІ, англійської мови – ІІІ місце, у обласному етапі – з біології – ІІ місце;


Ковалик Лілія – учениця 10 класу Золочівського економічного ліцею – у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови – І , англійської мови – І місце, в обласному етапі – з української мови – І, з англійської мови – ІІІ місце;
Ханенко Ярина – учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови – І, історії – ІІ, трудового навчання – ІІ місце, в обласному етапі – з німецької мови – ІІІ місце;
Галамай Ірина – учениця 10 класу Золочівського економічного ліцею у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії – І англійської мови -ІІ, християнської етики – ІІІ місце;
Сорока Ольга – учениця 10 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології – І , фізики – ІІ, християнської етики – ІІ місце;
Нагірна Марта – учениця 11 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології – І, французької мови – ІІ , української мови – ІІ, хімії – ІІ, біології – ІІІ місце, у обласному етапі – з екології – ІІІ місце;
Горуйко Гордій – учень 11 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст. – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії – І , французької мови – І місце, у обласному етапі – з французької мови – ІІІ, історії – ІІІ місце;
Масник Соломія – учениця 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІІ , екології -ІІІ , економіки – ІІІ, інформаційних технологій – ІІІ місце;
Бокшо Каріна – учениця 11 класу Золочівського економічного ліцею – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології – ІІ, англійської мови – ІІІ, математики – ІІІ місце;
Бурак Тетяна – учениця 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – І, хімії – ІІІ, української мови – ІІІ місце;
Магулка Олександр – учень 11 класу Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства – ІІ, трудового навчання – ІІ, англійської мови –ІІІ місце;
Рип’янчин Ірина – учениця 11 класу Золочівського економічного ліцею у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови – І, англійської мови – І, екології – ІІ місце;
Тимракевич Дмитро – вихованець дитячо-юнацької спортивної школи – неодноразовий чемпіон області та призер Всеукраїнських турнірів з боротьби дзюдо;
Задорожний Ігор – вихованець станції юних техніків – чемпіон України з ракетомодельного спорту.

Відділ освіти Золочівської РДА