Не будь байдужим! Життя дітей у твоїх руках!

 7 квітня 2012 р. у Золочеві стартувала благодійна акція-аукціон «Подаруй тепло свого серця», ініціаторами проведення акції стали активісти Золочівської районної МГО «Бужани» Катерина Галас та Христина Копець. Кошти, зібрані під час проведення акції, будуть використані на придбання медичного обладнання для Золочівської районної дитячої лікарні.

Якщо Ви, шановний читачу, не байдужий до того, яким ростиме нове покоління українців, то завітайте  8 квітня з 12.00 до 20.00, у фойє Золочівського РНД «Просвіта» і поділіться теплом свого серця з дітьми, які потребують вашої допомоги, а взамін ви можете одержати безліч корисних речей – фото золочівських майстрів, вироби з бісеру, книги, букети із цукерок, абонементи у спортзал, картини, романтичні вечері та ін.

Гарантовано: чудову музику у виконанні гурту «Восьмий день», гарний настрій, боді-арт та багато-багато іншого!

Ми відчуваємо тепло Вашого серця!

 Катерина Тихонова

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві пройде передвеликодній сільськогосподарський ярмарок

11 квітня 2012 року в м. Золочеві по вул. Чорновола, на площі біля Золочівського районного центру зайнятості проводитиметься передвеликодній сільськогосподарський ярмарок, який розпочне свою роботу з 8.30 год. На ярмарку свою продукцію реалізовуватимуть сільськогосподарські товаровиробники та харчопереробні підприємства. Поділіться цим у соцмережах: