На Золочівщині в останню дорогу провели загиблого воїна Олега Юрдигу

15 листопада 2016 року, у селі Якторів, Золочівщина прощалася із Олегом Юрдигою. Провести в останню дорогу бійця прийшли односельчани, жителі Золочівського району, м. Львова, бойові побратими, друзі, рідні та близькі. 

Люди віддавали шану Олегу стоячи на колінах, звучав державний Гімн України.

Як розповів бойовий побратим загиблого воїна, Олег Юрдига ніс службу на самій передовій, на так званій “нульовці”. 10 листопада Олег був на спостережному посту. Загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу від осколкового поранення справа, не сумісного із життям.

Олег Юрдига народився 24 червня 1976 року, у селі Якторів, Золочівського району. Служив у 24 механізованій бригаді за контрактом.  В Героя залишились дружина та двоє дітей.

У зв’язку із загибеллю під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовця Олега Юрдиги 15 листопада 2016 року  в Золочівському районі  оголосили Днем жалоби.

Нагадаємо, що тіло Олега Юрдиги люди у рідному селі зустрічали навколішки.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Небезпечна дорога після снігопаду: фури у кюветі

15 листопада 2016 року у Золочівському районі на трасі Львів-Тернопіль,  зокрема біля села Червоне та біля села Велика Вільшаниця,  сталися ДТП.  Дві фури потрапили у кювет. Після снігопаду дорога ще небезпечна. Водії будьте обережні!