На мості у Золочеві знайдено людські останки (відео)

ostankuУ п’ятницю, 19 червня 2015 року, перехожими мешканцями Золочева на мості біля Золочівської ЗОШ №1 у купі землі, призначеній для втілення будівельно-проектних рішень на цьому місці, знайдено людські останки.

У зв’язку з тим, що усіх залишків людських скелетів уповноважені служби до неділі так і не забрали, на  місце події 21 червня прибули громадські активісти. Зокрема, людські залишки оглянули керуючий пошуковою групою товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» у Золочівському районі Ігор Кузьма, депутат міської ради Ігор Бартків та історик Володимир Сивак.

Володимир Сивак та Ігор Кузьма провели детальний аналіз побаченого і виявилося, що землю на міст міською радою перевезено із частини вулиці Сковороди, що між Воскресенською церквою та Дитячим садочком  № 2 “Вишенька”. Піднявши історичні документи дослідники зрозуміли, що це людські останки із цвинтаря, який датований  XVIII ст.

Що будуть робити із цією купою землі, у якій потрощені людські останки, наразі не відомо.

Детальніше про все дивіться у відео:


Залишити відповідь

Next Post

До уваги платників податків!

25 червня 2015 року Золочiвська ОДПI проведе тематичний семінар на тему: ,,Акцизний податок: актуальні питання обчислення та сплати податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ”. Початок семінару об 11.00 год. Місце проведення: м. Золочів, вул. Чорновола,1, малий зал в приміщенні Народного дому ім. І.Білозіра . ГДІ з питань комунікацій Поділіться […]