Миколай прочитав перші листи від дітвори (відео)

mukolajЛюбі дітки! Щороку у холодні грудневі ночі, коли навколо все вкрите снігом, у віконечка, де живуть хороші і чемні хлопчики та дівчата заглядає добрий Святий Миколай. Він приходить непомітно, і тільки до тих хто був слухняним та допомагав мамі і татові протягом усього року. Але щоб про це дізнався Святий Миколай, йому неодмінно потрібно написати до 18 грудня листа.

В цьому листі опишіть всі свої хороші справи та вчинки, свої побажання та мрії. А якщо ви самі не зможете цього зробити, то попросіть тата або маму допомогти вам написати цього листа.

Автори найцікавіших та найщиріших листів отримають цінні подарунки до дня святого Миколая, від інформаційного порталу “Золочів.нет” !

Адже роблячи щасливим когось, сам стаєш щасливішим…

Скринька святого Миколая: s.mukolaj@ukr.net . А також ви можете принести листи у студію “Квест” або написати у коментарі під цією публікацією.

Залишити відповідь

Next Post

Маленька золочів'янка супроводжувала футболіста "Шахтаря" на матч Ліги Чемпіонів (відео)

Золочів’янка Марта Венгер стала членом матчу Ліга Чемпіонів  2015. 25 листопада 2015 року у місті Львові на стадіоні «Арена Львів» проходив матч п’ятого туру Ліги Чемпіонів 2015/2016. У цьому поєдинку зустрічалися команди Шахтар Донецьк (Україна) та Реал Мадрид (Іспанія). Марті випала честь супроводжувати українську команду у виході на футбольне поле. […]