Новинки та акції від магазину КОМОРА. Продаж інструменту

Акція: в магазині “Комора” ви можете придбати безщіткові шуруповерти DeWalt від 5464 грн.

Акція:
В магазині “Комора” широкий вибір електрогенераторів від 3999 гривень і вище.

Адреса магазину “Комора”: м. Золочів, вул. Базарна, 5; тел.: 097 23 919 24 – Ігор; 097 51 481 25 – Володя; 097 66 81 079 – Олег (сервіс).

Акція діє з 20.09 по 30.11.2017 року.

Магазин КОМОРА (ПП Хомич, ПП Мудрий) являється офіційним дилером всесвітньо відомих марок Karcher, Makita, Stihl, Viking.

Відповідно нами підтримуються всі офіційні акції, які проводяться цими компаніями. Ми проводимо гарантійні та післягарантійні ремонти, постачаємо комплектуючі, аксесуари та запасні частини, змащувальні та розхідні матеріали.

  При відсутності моделі, яка вас зацікавила, ми приймаємо замовлення і протягом найкоротшого терміну постачаємо цю продукцію. З нами ваша робота буде легкою та приємно.
metaboНайбільш важливий фактор успіху, починаючи з 1924 р.: підприємницька філософія Metabo.

На початку 20 сторіччя все ще не існувало ніяких стандартизованих масштабів якості для матеріалів та складових. В Metabo виникла ідея: для того, щоб виробляти продукти, що володіють високою витривалістю, обробляти матеріали та виготовляти більшу частину складових власними силами і, таким чином, забезпечити більш високі стандарти якості. Так з’явилися інструменти, що володіють більшою довговічністю. Цей принцип втілюється і сьогодні.

Чому один електроінструмент не такий самий, як інший:

Професійні електроінструменти повинні витримувати великі навантаження на протязі більшого періоду часу, ніж інструменти для побутового користування, які в своїй більшості використовуються лише на коротких проміжках часу.

Тому машини Metabo конструюються саме так, щоб дуже добре переносити великі механічні навантаження, до того ж на протязі екстремального великого проміжку часу.

Чисельні вузли містять особливо тверді чи посилені компоненти. Додаткові модулі захищають від передчасного зносу. Таким чином, виникають значні відмінності, які не кидаються в око, але які особливо важливі під час виконання робіт, пов’язаних із інтенсивним зношуванням інструменту.

http://www.metabo.ua