Новинки та акції від магазину КОМОРА. Прокат та продаж інструменту

Магазин КОМОРА (ПП Хомич, ПП Мудрий) являється офіційним дилером всесвітньо відомих марок Karcher, Makita, Stihl, Viking.

Відповідно нами підтримуються всі офіційні акції, які проводяться цими компаніями. Ми проводимо гарантійні та післягарантійні ремонти, постачаємо комплектуючі, аксесуари та запасні частини, змащувальні та розхідні матеріали.

Акція «Літо в ритмі STIHL»! Життя за містом має свій особливий стиль та ритм. Близькість до природи та можливість власноруч створювати ландшафтні шедеври, вирощувати овочі та фрукти приваблює багатьох жителів міст. Перетворити садову роботу в найулюбленіше хобі дачникам та фермерам у всьому світі допомагає надійна техніка STIHL! Косити траву, доглядати за газоном чи підстригати кущі – звична справа для мотокіс, тримерів, мотоножиць STIHL та газонокосарок VIKING.

Великий асортимент та сезонні знижки до 25% чудовий привід оновити свій парк садового мотоінструменту!

Мотокоси STIHL зі знижкою до 25%

Мотокоси STIHL зі знижкою до 25% Мотокоси, бензокоси, кущорізи, тримери STIHL

Вже зараз! Тримери від 1.019 грн. та бензинові мотокоси від 3.599 грн в офіційних дилерів STIHL в Україні.

Мотоножиці STIHL зі знижкою 10%

Мотоножиці STIHL зі знижкою 10% Садові електричні та бензинові ножиці STIHL

Вже зараз! Садові електричні ножиці від 2.699 грн. та бензинові мотоножиці від 5.939 грн. в офіційних дилерів STIHL в Україні.

Газонокосарки VIKING зі знижкою 15%

Газонокосарки VIKING зі знижкою 15% Електричні та бензинові газонокосарки VIKING

Вже зараз! Електричні газонокосарки від 3.689 грн. та бензинові від 7.219 грн в офіційних дилерів VIKING в Україні.

Обприскувачі STIHL зі знижкою до 15%

Обприскувачі STIHL зі знижкою до 15% Навісні та ручні обприскувачі STIHL

Вже зараз! Ручні обприскувачі від 365 грн. та навісні садові обприскувачі від 10.389 грн в офіційних дилерів STIHL в Україні.

Акумуляторна техніка STIHL зі знижкою 10%

Акумуляторна техніка STIHL зі знижкою 10% Акумуляторні газонокосарки, висоторізи та ножиці

Вже зараз! Акумуляторні газонокосарки від 9.539 грн.,  акумуляторні мотокоси від 6.029 грн. та акумуляторні садові ножиці від 6.279 грн. в офіційних дилерів STIHL та VIKING в Україні.

Садові пилососи та повітродувки STIHL зі знижкою до 15%

Садові пилососи та повітродувки STIHL зі знижкою до 15% Садові пилососи та повітродувки STIHL

Вже зараз! Електричні садові повітродувки від 1.889 грн. та пилососи від 2.609 грн в офіційних дилерів STIHL в Україні.

 

При відсутності моделі, яка вас зацікавила, ми приймаємо замовлення і протягом найкоротшого терміну постачаємо цю продукцію. З нами ваша робота буде легкою та приємно.
metaboНайбільш важливий фактор успіху, починаючи з 1924 р.: підприємницька філософія Metabo.

На початку 20 сторіччя все ще не існувало ніяких стандартизованих масштабів якості для матеріалів та складових. В Metabo виникла ідея: для того, щоб виробляти продукти, що володіють високою витривалістю, обробляти матеріали та виготовляти більшу частину складових власними силами і, таким чином, забезпечити більш високі стандарти якості. Так з’явилися інструменти, що володіють більшою довговічністю. Цей принцип втілюється і сьогодні.

Чому один електроінструмент не такий самий, як інший:

Професійні електроінструменти повинні витримувати великі навантаження на протязі більшого періоду часу, ніж інструменти для побутового користування, які в своїй більшості використовуються лише на коротких проміжках часу.

Тому машини Metabo конструюються саме так, щоб дуже добре переносити великі механічні навантаження, до того ж на протязі екстремального великого проміжку часу.

Чисельні вузли містять особливо тверді чи посилені компоненти. Додаткові модулі захищають від передчасного зносу. Таким чином, виникають значні відмінності, які не кидаються в око, але які особливо важливі під час виконання робіт, пов’язаних із інтенсивним зношуванням інструменту.

http://www.metabo.ua

Адреса магазину “Комора”: м. Золочів, вул. Базарна, 2; тел.: 097 23 919 24 – Ігор; 097 51 481 25 – Володя; 097 66 81 079 – Олег (сервіс).

Полегшіть свою роботу за допомогою інструментів з прокатного фонду магазину» КОМОРА».
Для отримання прокатного інструменту потрібно мати паспорт чи права громадянина України. На підставі цього документу буде укладений договір-оренди потрібного вам інструменту. Можлива доставка за адресою.
Тел.: 0972391924; 0975148125