Львівське сміття добралось до Скваряви. А хто буде прибирати ці відходи?

Днями у Золочівському районі було виявлено чергову сміттєву знахідку. Цього разу сміття добралося до села Скварява. Те, що сміття зі Львова свідчать чеки, котрі знайдено у сміттєвій купі.

Але виникає запитання, хто ж буде прибирати всі ці смердючі сюрпризи?

Як повідомляють у Золочівській РДА:  “З метою ефективного вирішення питання щодо поводження з ТПВ (зокрема, ліквідації відходів невстановлених власників) на території району, а саме Струтинській, Словітській, Ясеновецькій та Скварявській сільських радах, 11 травня 2017 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник, перший заступник голови районної постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами провів засідання. У засіданні взяли участь голови Струтинської, Словітської, Ясеновецької та Скварявської сільських рад. В ході проведення засідання обговорено питання щодо своєчасної ліквідації побутових відходів з територій місцевих рад, де виявлено факти завозу відходів з м. Львова. Комісією рекомендовано головам місцевих рад провести утилізацію відходів на полігон ТПВ м. Золочева.

То що ж це виходить, тепер сільські ради мають думати, шукати кошти аби провести утилізацію львівського сміття?

А от у Буському районі, Львову таки довелося прибрати своє “незаконне” сміття. Про це повідомляє Буське радіо. Зокрема голова Буської райради Богдан Глова,  розповів, що звернення-ультиматум (у якому від міського голови Львова вимагалося протягом 72 годин прибрати вище згадане сміття з району) – таки подіяло! Ще з середи, 10 травня, працівники ЛКП  “Львівспецкомунтранс” почали вивозити ці ТПВ, а до обіду 11 травня прибирання завершили повністю.

То чому ж у Золочівському районі мають думати, як провести утилізацію залишених без дозволу відходів зі Львова?

Відео із села Скварява Юрій Кузьма.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі сусіди побилися через межу на городі

13 травня 2017 року працівники Золочівської поліції здійснили виїзд у село Верхобуж, Золочівського району, за повідомленням місцевої жительки про нанесення тілесних ушкоджень її чоловіку. Чоловіка ушпиталили. По даному факту поліція проводить перевірку. Як виявилося конфлікт стався між сусідами через межу на городі. Детальніше про все дивіться у відео. Поділіться цим […]