Лілія Коструба: “Я весь час мріяла тільки про спів…”

9 грудня на урочисту церемонію  нагородження переможців та учасників проекту “Людина року Золочівщини – 2012″ завітала відома золочів’ янка, солістка Львівської філармонії,  Лілія Коструба. Про своє життя і  творчість пані Лілія розповіла нам у  інтерв’ю.

– Де наші золочів’яни можуть приїхати на ваш концерт,  де будуть  організовані ці концерти  і де можна буде вас послухати?

– Я є автором проекту “Ох, ця оперета!“. У нас у філармонії, 27 грудня, о сьомій годині вечора, буде дуже гарне театралізоване дійство. Це буде, щось по типу вистави. Ми вирішили помінятися місцями з оперним театром, щоб не було ведучих, а були просто актори на сцені. От, наприклад двадцять сьомого,  о сьомій годині, я всіх запрошую!

– Чи навчаєте ви діток, які потребують музичної  допомоги і чи ви отримуєте від цього задоволення?

– Так, я працюю  в університеті ім. Івана Франка, на музичній кафедрі, де маю дев’ять студентів, яких вчу співати. І окрім цього, є також багато бажаючих, які хочуть навчитися співати.

– Коли ви відчули, що музика та ви – це одне ціле ?

– Ще з п’яти років, коли почала вчитися гри на скрипці. Потім відчула, що пісня і я одне ціле, коли покинула скрипку і пішла вчитися грати на бандурі. Ну і так життя пішло. Я весь час мріяла тільки про спів, про сцену, іншого не було.

– Дуже приємно було з вами поспілкуватися. Ми хочемо, щоб такі люди, як ви навчали наших дітей та наше покоління, щоби завжди була підтримка таких видатних, знатних  людей, як ви. У вас є чого навчитись.

Ірина Лукаш

Залишити відповідь

Next Post

Молитва у Глинянській лікарні

5 грудня 2012 року Божого у каплиці святого великомученика і цілителя Пантелеймона Глинянської районної лікарні був звершений Молебень до Христа Чоловіколюбця. Разом із ієреєм Миколаєм (Добруцьким) молилися хворі та працівники цієї лікарні. Про це повідомляє веб-сайт паломницького місця Львівської архиєпархії  УГКЦ м. Глиняни. На проповіді ієрей Миколай заохотив кожного присутнього […]