Конкурс “Екологічно чистий населений пункт”

З ініціативи Львівської обласної ради проводиться конкурс “Екологічно чистий населений пункт”. Конкурс проводиться за чотирма категоріями населених пунктів:

  • І категорія – міста обласного значення, крім Львова
  • ІІ категорія -міста районного значення
  • ІІІ категорія – селища
  • ІV категорія – села

Місцевим радам населених пунктів, які займуть призові місця в конкурсі вручать дипломи Львівської обласної ради І, ІІ та ІІІ ступенів. З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти.  Місцеві ради, які отримають перемогу у даному конкурсі одержать винагороди від 20 до 90 тисяч гривень. У  І та ІІ категоріях за перше місце  – 90 тисяч гривень, за друге місце  – 70 тисяч гривень, за третє – 60 тисяч гривень. У  ІІІ та ІV категоріях  населених пунктів за перше місце – 50 тисяч гривень, за друге місце – 30 тисяч гривень, за третє місце – 20 тисяч гривень.

Переможцями конкурсу вважатимуться населені пункти, які домоглися найкращих результатів  з дотримання санітарного стану  в охороні довкілля: охороні річок, озер, зменшення шуму і забезпечення раціонального використання  природних ресурсів, озелененні населених пунктів, утилізації та знищенні побутових відходів.

Для участі в конкурсі сільські, селищні, міські ради подають до районної конкурсної комісії  такі матеріали: заява на участь у конкурсі, аналітична довідка, щодо виконаних заходів  з відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами.  Учасники конкурсу подають матеріали  районним комісіям  за 30 днів до встановлених термінів.

Підбиття підсумків конкурсу проводитиметься на районному рівні до 1 липня 2011 року, на обласному рівні до 1 вересня 2011 року.

За детальнішою інформацією можна звертатися в комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради за телефоном: 299-98-20.

Залишити відповідь

Next Post

Шпиколоси

Село Шпиколоси розташоване у Західній частині України, Золочівського району Львівської області. Від районного центру до с.Шпиколоси – 12 кілометрів. Дорога із Золочева до Шпиколос проходить через село Вороняки, повз мальовничого села Коропчик. Красиве, розбудоване село Шпиколоси заховалось між двома високими горбами, що розташовані вздовж села двома берегами. Площа села – […]