Компанія Google фотографувала вулиці Золочева

googleДнями у Золочеві  компанія Google робила фото вулиць міста. Мабуть невдовзі буде можливий Перегляд вулиць (Street View) міста Золочева на картах Google. 

Слід відмітити, що Google Street View (Перегляд вулиць) — функція панорамного перегляду вулиць по всьому світу, що надається через розширення Мапи Ґуґл та Ґуґл Земля. Вперше функція стала доступна 25 травня 2007 року і охоплювала декілька міст Сполучених Штатів. Сьогодні Street View охоплює 52 країни світу, а деталізація покриття ресурсу в окремих регіонах дозволяє переглядати навіть сільські дороги та міські підворотні. 19 квітня 2012 компанія розмістила Street View чотирьох українських міст, що приймають Чемпіонат Європи з футболу 2012: Києва, Львова, Харкова та Донецька, а також міста Одеси.

Саме авто Google, що робить фото для Street View, кілька днів тому люди бачили у  Золочеві.


Залишити відповідь

Next Post

Понад 24 млн. грн. податкових платежів надійшло до Державного бюджету

За п`ять місяців 2015 року платники Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до загального фонду Державного бюджету 24210,60 тис.грн. податкових платежів, з них у Перемишлянському районі – 9152,3 тис. гривень. Це на 2924,3 тис.грн. , або на 13,7 % більше від планових призначень. Основними джерелами наповнення казни […]