Ініціативна екологічна громадська група «Майбутнє Курович» розпочала кампанію по впорядкуванню сміттєзвалища села Куровичі

Активісти села Куровичі Золочівського району розпочали кампанію по впорядкуванню тутешнього сміттєзвалища, яке розташоване біля траси Львів-Тернопіль. Несанкціоноване сміттєзвалище становить собою екологічну небезпеку: стічні води із сміттєзвалища забруднюють річку Тимковецький потік, ґрунти і потрапляють до наших криниць, про що можуть свідчити випадки отруєння, особливо весною. Це місце для розмноження мух, тарганів, мишей, пацюків, які є переносниками збудників важких інфекційних захворювань.

Єдиний вихід із цього становища – це впорядкування і облаштування сміттєзвалища згідно санітарно-епідеміологічних і екологічних норм, що зменшить рівень екологічної небезпеки.

Щоб підвищити екологічну свідомість громади, волонтери Ініціативної екологічної громадської групи «Майбутнє Курович» закликали мешканців стати учасниками акції “Зробимо Україну чистою! 2012”.

В акції братиме участь понад 100 країн. Серед них Україна і кожен з нас.

Мешканці села Курович долучаться до жителів 60 міст з усіх куточків України, великих компаній та молодіжних громадських організацій, церков, школярів, волонтерів та усіх не байдужих до власного життєвого простору та навколишнього середовища людей.

По завершенні акції відбудеться сходка активних мешканців села Куровичі, де будуть обговорені екологічні проблеми села, в тому числі питання впорядкування сміттєзвалища у Глинисках.

Чекаємо усіх небайдужих і свідомих жителів 28 квітня о 11:00 біля сільради у селі Куровичі!

Альона Николаєвич

Залишити відповідь

Next Post

У Львові стартує новий гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

20 квітня у Львові на подвір`ї палацу Потоцьких гала-вечерею відкриється новий гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці». Цю гала-вечерю відвідає 300 осіб, серед яких ресторатори зі Львова, Києва та Одеси, готельєри, туроператори, в тому числі з Росії. На зустрічі йтиметься про розвиток туристичної галузі у Львові. Декором вечері стануть великі писанки, родзинкою яких […]
Золочів.нет