Громада села Новоселище більше пів року терпіла бездіяльність

Громада села Новоселище Золочівського району більше пів року терпіла бездіяльність ПАТ «Львівгаз», аж поки у цю ситуацію не втрутився народний депутат України Тарас Батенко. Про це йдеться у повідомленні Народного депутата України.

Осінню 2018 року по вул. Шашкевича працівниками «Львівгазу» проведено ремонтні роботи по газопроводу, розрито хідники по правій стороні вулиці, які ведуть до Золочівського коледжу ЛНАУ. Мешканці своїми силами наприкінці осені минулого року загорнули ґрунт назад у ці ями, адже працівниками газового монополіста не було приведено цю ділянку дороги до належного чину. Станом на кінець квітня 2019 року, місце ремонтних робіт, 60 метрів вздовж вулиці Шашкевича, вкрито ґрунтом та землею, що створювало аварійну ситуацію на проїжджій частині вулиці та дискомфорт для учнів, педагогів Золочівського коледжу ЛНАУ і мешканці с. Новоселище
Лише після особистого втручання в цю справу, ПАТ “Львівгаз” проведе ремонт хідників та дорожнього полотна по вул. Шашкевича у с. Новоселище як тільки перестануть лити дощі.” – йдеться у повідомленні Тараса Батенка.

Залишити відповідь

Next Post

Купуй смартфони та планшети в Комп'ютерний Всесвіт і отримуй гроші у подарунок!

💵 Купуй смартфони та планшети в Комп’ютерний Всесвіт і отримуй гроші у подарунок! Нові моделі 2019 року та перевірені хіти за супер-цінами! Комп’ютерний Всесвіт: м. Золочів, вул. Шашкевича, 1. Графік роботи: пн-пт: 09:00-18:00 сб-сб: 09:00-16:00 нд-нд: 10:00-14:00 Поділіться цим у соцмережах: