ФК “КНЯЖІ ЛАНИ” – володар Кубка Золочівського району з футболу 2014 року (відео)

У черговий раз у фінальному матчі за найвищі нагороди зустрілися непримиренні суперники ФК “Княжі лани” (Скварява/Княже) та ФК “Промінь” (Гончарівка).
Перші хвилини матчу можуть собі записати в актив гравці Променя, котрі після стартового штурму воріт суперника двічі змарнували шанс відзначити. Надійно у рамці воріт зіграв Плотиця Назар.
Перший тайм завершився “нулями на табло”.
У другому таймі ініціативою заволоділи гравці “Княжих ланів”, котрі неодноразово були близькими до взяття воріт.
Так на 62 хвилині матчу їх активність була винагороджена. Після флангового прострілу у штрафний майданчик Василя Коропецького Фамуляк Григорій, випередивши оборонців Променя ударом в дотик, відкриває рахунок у матчі 1:0 ФК “Княжі лани” попереду.
Після пропущеного гола, гравці Променя кинулись відіграватись, але після швидкої контратаки “ланів” пропускають знову. Андрій Починок отримавши м’яч у центрі поля, обігравши на своєму шляху оборонця, виходить віч-на-віч голкіпером – удар у кут воріт – без шансів для Цілика Андрія.
Здавалося, матч так і завершиться 2:0, проте із цим не були згідні футболісти з Гончарівки. В одній із атак, захисники “Княжих ланів” не впоралися із Андрієм Мартинюком, порушивши правила у карному майданчику. А це пенальті, котре чітко реалізував сам постраждалий.
На останніх хвилинах “Промінь” втрачає це одну можливість відзначитися, таким чином перевести матч у додаткові екстра-тайми. Проте з ударом із близької відстані Віталія Данчука, успішно справився воротар Княжих ланів.
Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував рахунок 2:1 на користь ФК “Княжі лани”.
По завершенню матчу голова ФСТ “Колос” Сантар Сергій, голова ФФЗ Гуранін Віктор та журналіст Коваль Віктор вручили капітану переможців Борсуку Володимиру кубок, а з ним і звання Володаря Кубка Золочівського району з футболу 2014 року.

Неділя 18 травня 2014 року
Стадіон “Сокіл” м.Золочів
ФІНАЛ Кубка Золочівського району з футболу
ФК “Княжі лани” – ФК “Промінь” (Гончарівка)
Рахунок матчу 2:1
Голами відзначилися: Фамуляк Григорій(62 хв),Починок Андрій(69 хв) – Мартинюк Андрій(з пенальті, 81 хв)

Арбітри матчу: Гущак Іван, Чорнопис Володимир,Дикий Володимир
Інспектор матчу: Мациборик Петро

Склади команд:

ФК “Княжі лани”:  Плотиця Назар,Борсук Володимир (к), Ковальський Ігор, Волошин Василь, Содома Руслан,Починок Андрій, Собчинський Ігор(Содома Назар), Лашин Олег (Король Богдан), Фамуляк Григорій, Коропецький Василь, Анджейко Володимир(Тихоліз Володимир)
Тренер: Маєвич Віталій
Президент: Починок Андрій Іванович

ФК “Промінь”: Цілик Андрій,Москва Андрій, Тихоліз Андрій, Когус Артур, Стець Ігор, Лилик Юрій, Данчук Денис, Кукурудза Андрій, Данчук Віталій, Школяр Назар, Падус Тарас, Наконечний Володимир, Проців Юрій, Штохмал Назар.
Тренер: Доліновський Олег
Представник: Москва Михайло