ДТП у Золочеві, перешкоджання зйомці та погрози

4 травня 2017 року у місті Золочеві близько 20 год. на перехресті вул. Тернопільської та вул. В. Чорновола сталася ДТП. Автомобіль ВАЗ в’їхав у стовп із вказівниками вулиць. Стовп опинився посеред дороги. Також пошкоджень зазнав автомобіль.

На щастя обійшлося без травм. Причини ДТП з’ясовує поліція.

Проте, як тільки кореспонденти “Золочів.нет” прийшли на місце події, аби відзняти, що трапилося, встановили камеру і тут зустрілися із агресивною поведінкою певних осіб, які забороняли нам вести відео зйомку у громадському місці, жінка вдарила по камері. Пошкоджено об’єктив. Звучали погрози. Також не дозволяли знімати очевидцям на телефон.

Виносимо на загал ситуацію, що склалася.

Обережно! У відео присутня ненормативна лексика.

Про все дивіться у відео:

Нагадаємо, що частина 2 ст. 34 Конституції України передбачає, що кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Юлії Дмитрак

Святкує своє 10-ти річчя Юля Дмитрак. Вітають Юлю з ювілеєм мама, тато, сестричка Аліночка, дідусь, бабусі. Виростай розумна, добра і красива, Виростай на радість рідним і батькам. Будь в житті щасливою, успіх завжди май. Щоб в Тебе під ногами квіти розквітали, А над головою сонечко світило. Щоб в житті не […]