Допоможімо Михайлику !

Народився Михайлик 22 листопада 2009 року, пологи були важкими, медики одразу констатували видиму вроджену ваду кишківника. Клінічний діагноз : ВВР передньої черевної кістки : афалоцеле. Уже в першу добу хлопчик переніс операцію, яка пройшла успішно. Подальший діагноз був ще страшніший: полікістоз  обох нирок.

На даний час необхідно робити перитоніальний  діаліз 6 разів на добу, кожних 4 години. Ця процедура вимагає всі мінерали і вітаміни з організму дитини, робить виразки всередині і тому до 1,5 року необхідно зробити пересадку нирки.

У свої 2,5 роки Михайлик переніс 3 операції, стільки болю і страждань, що, не дай Боже, комусь пережити щось подібне. Він уже знає лікарів у білих халатах, але не боїться їх. Напевне, розуміє, що вони йому допомагають.

Хто не байдужий допоможіть дитині.

Реквізити:

Приват Банк, номер рахунку : 29244825509100, МФО : 305299, ЗКПО : 14360570, призначення платежу : (суть платежу, зарплата, пенсія ) для зарахування на картку 4405885018888336

Залишити відповідь

Next Post

Про збереження спадку Бориса Возницького

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич зустрівся із групою громадських діячів, музейників, науковців, які клопочуть про збереження спадку Львівської галереї мистецтв, зокрема двох картин Мартіно Альтомонте. Як відомо, ці картини Міністерство культури прагне передати до римо-католицького костелу в Жовкві. На зустрічі, в якій, зокрема, взяли участь дочка Бориса Возницького, реставратор […]