Андріївські вечорниці у Золочівському коледжі

Андрій Первозванний – один з Христових апостолів, брат апостола Петра, покровитель України, Росії та Шотландії. З цим святом пов’язано багато цікавих і неординарних звичаїв. Так, в ніч з 12 на 13 грудня, молоді хлопці роблять невеликі «капості» незаміжнім дівчатам, таким чином привертаючи увагу. Дівчата ж гадають на свого судженого.
Справжню атмосферу вечорниць для студентів ВСП НУ Львівська політехніка Золочівський коледж створили їхні колеги, студенти групи Право-1, під керівництвом свого куратора, Шумляковської Мар’яни Петрівни. Вечорниці провели за всіма правилами – з піснями, танцями і навіть ворожінням. А також був проведений своєрідний майстер-клас із виготовлення калити. Захід об’єднав в одне ціле різні покоління: молодь зацікавлено слухала розповіді про те, як святкували Андріївські вечорниці в давнину, а старші глядачі радо ділилися спогадами та розповідали історії з власного життя.
Захід потішив чудовою організацією: піснями, танцями, віршами, театралізованими сценками. Кожен вніс свою лепту, щоб зробити цей день незабутнім. Особливу атмосферу створило також святкове оформлення залу, учасники дійства, одягнені в традиційні вишивані однострої, частування домашніми стравами та випічкою: варениками, пиріжками і печивом.
Всі учасники свята справжні молодці. Вони своїм виступом, справді, перенесли кожного присутнього глядача в атмосферу справжнього українського свята.

Читайте також: Андріївські вечорниці у Золочівській ЗОШ № 1

Залишити відповідь

Next Post

Водіння в складних погодних умовах...

Як підготувати автомобіль до зими? Потрібно знати, як убезпечити себе і своїх пасажирів під час зимової поїздки. Точно так само, як Ви надягаєте більше одягу, і утеплюєте будинок, щоб захиститися від холодів, Вашому автомобілю теж потрібна підготовка до зими. Але простої підготовки не достатньо. Зимова погода також вимагає від водія […]